Lale Ataman Kimdir ? 

test

Lale ATAMAN 15.04.1971 İzmit’te doğdu. Çocukluğundan beri gördüğü rüyalarının 40 yaşında ona rehberlik etmek üzere geldiğini, rüyada Şems ve Mevlana’yı gördüğünde aldığı bilgiyle fark etti. Rüyalarına, bu dünya da Ne yapacağım, Ne olacağım sorusunu yönelterek Yaşam Amacını keşfetti ve sevgiyle bütünün hayrına olsun diye hizmet etmeye başladı.

 

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu, şu anda da Açık Öğretim Fakültesi Felsefe eğitimine devam etmektedir. Kendini fark ettikten sonra rüyalarında gelen mesajlar doğrultusunda Kişisel gelişim eğitimleri aldı.

 

Bunlar; Uluslararası Profesyonel Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, Psikoloji Danışmanlığı, Spiritüel Yaşam Koçluğu Tasavvuf Psikolojisi ve Nefs Psikolojisi, Rüya Koçluğu, Tekâmül Kaynakları ve Esmaül Hüsna Çalışmaları, Kuantum Drama ve Hipnoz, NLP, E.F.T(Duygusal Arınma Tekniği), Kuantum Düşünce Tekniği, Nefes Teknikleri, Farkındalıklarla Yaşam Koçluğu, Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişim Ustalığı Eğitmenliği, İlahi Sistem Şifa Terapisti Eğitimi, Beden dili, Diksiyon, İkna eğitimi, Stone Bioenerji Eğitimi, Access Bars, Reiki I II III, Deephealing Reiki, Eğiticinin Eğitimi, Bilinçaltı Dili Okur Yazarlık Mucize Eğitimcisi vb.

 

Kişisel gelişim alanında 8 yıldır çalışmalarına devam eden Lale ATAMAN, kişinin öncelikle içsel olarak değişmesi ve gelişmesi gerektiğine inanarak “Ruhsal Şifa &Terapi” Uzmanlık Eğitimi ve “İçimizdeki Çocuğu Şifalandırma” Eğitimini kendi düzenleyerek uygulamaya başlamıştır. 

Yukarı ↑