HALE VURAL  /  İZMİT - KOCAELİ

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim Organizasyon bölümünden mezun oldu. Zaman içinde özellikle çocukluğundan beri yaşadığı psişik olaylar, 2009 yılı ile de secrett adlı kitabı okumasıyla hayatın pozitif yönlerini görmeye başladı. Bu süreçle birlikte iyileşmenin bütüncül (holistik) olması gerektiğini fark ederek insanın fizik gerçekliğinin ötesindeki ruhsal doğasını sorgulamaya başladı. Ruhsal olarak insan bilinci, yaşamın ölüm ve ölüm sonrası ruhsal şifa gibi ruhsal konularla ilgilenerek kendini bilgiye açtı…

Araştırmacı tabiatı sayesinde pek çok eğitim ve sertifika programına katıldı. Böylece, görünen fizik boyutun şifa bulması, insanın görünmeyen enerji alanlarının şifalanmasını gerçekleştirmek üzere kendini  zenginleştirmeye devam ediyor.

Aldığı Eğitimler :

Profesyonel Yaşam Koçluğu

Ruhsal Koçluk

Farkındalıklarla Yaşam Koçluğu

Hipnoz  Practioner Eğitimi

NLP Practitioner  Eğitimi

Access Bars

Reiki I, II ve III

EFT  I, II

Bilinçaltı Dili Okur Yazar Mucizeler Eğitimcisi

Katıldığı Seminer ve Workshoplar:

“Hayalden Gerçeğe” Koçluk Atölye  Çalışmaları

Rehber Rüyalar

İçimizdeki Çocuk

Tekamül Kaynaklarıyla Esmaül Hüsna Çalışmaları

Esmaül Hüsnalar ile Ruhsal Okuma Çalışması

Araştırmalarına, eğitim ve seminerlere katılarak çalışmalarını sürdürmekte, çeşitli sağlık sorunları nedeniyle kendisine gelen danışanlarına Ruhsal Şifa, Reiki, Access Bars, NLP, EFT ve Koçluk teknikleriyle çalışmalar yapmaktadır.

 

Hayatı boyunca kendi için verdiği kararların ne kadar doğru olduğunu, kendini hep yaşamak istediği hayatın içinde bulduğunda anladı. insan odaklı olması nedeni ile insan ilişkilerinin yer aldığı, hem onların hem de kendi gelişimine fırsat verecek alanda çalışmayı kendine vazife edindi… Profesyonel Koç olarak, danışanlara daha iyi ve etkili hizmet vermek için belli alanlarda uzmanlaşılması gerekliliğine inandığı için eğitim almaya devam ediyor.

Bu çalışmalarında koçluk uygulamaları yanında NLP tekniklerini de uygulayarak, kişilerin kendilerini tanıyarak ulaşmak istedikleri yerlere ulaşmalarını veya olmak istedikleri “kendilerini” olmaları için yardımcı olmaktadır. Vizyonu, koçluk yaparak mutlu insanlar halkasına bir zincir daha ilave etmek, profesyonel iş yaşamı yanında sosyal sorumluluk projeleri çalışmaları için de girişimlerde bulunmak.

Hale VURAL’ın Yaşam mottası,  öğrenmek, öğretmek, gelişmek, paylaşmak, sevgi, saygı  ve cesaretle kendi hayatının sorumluluğunu alarak Ruhlara dokunmaya devam etmek…

Yukarı ↑