Ruhsal Şifa &Terapi Uzmanlık Eğitimi UZMANLIK SERTİFİKA EĞİTİM PROGRAMI

“Enerji koşulsuz sevgidir.” İçinde bulunduğumuz çağ “sevgi” çağıdır. İnsanın içindeki negatif düşüncelerden arınması, bununla beraber kişinin kendi içinde değişmeye başlaması her şeyi değiştirebilir.

Beden, Zihin, Ruh sağlığı ve bütünlüğü altında; Düşüncenin gücü, bilinçaltının gücü, ruhsal gelişim aşamaları ve spiritüel çalışmaları kapsamaktadır. Kişilerin bilinç ve bilinçaltı düzeyinde değişim ve dönüşüm sağlayarak, hayatlarında köklü şekilde olumlu sonuçlar yaratmak için hazırlanmış bir eğitim programıdır.

“Terapist olmak üzerine, bir mesleğin kalbine inen ve yanlızca gündelik uygulamalara değil, alanda çalışan profesyonellerin elde ettiği kişisel tatmine, karşı karşıya oldukları sorunlara, şüphelere ve yaşattığı sevinçlere de değinen nadir ve heyecan verici bir eğitim.” Terapist olmak üzerine, ruh sağlığı alanında çalışan profesyonelleri başkalarına yardım etme işinin en özel ve en kutsal yönlerini keşfetmek için bu eğitime bekliyoruz.

Ruhsal Şifacılık :

Ruhsal şifacılığın kökeni insanlığın ilk dönemlerine kadar uzanır. Ruhsal şifacılık eski uygarlıklardaki, şamanizmdeki ve kabile kültürlerindeki uygulama ve törenleri aracılığıyla günümüze ulaşmış olsa da, 1800’lü yıllardan beri bilimsel araştırma ve tecrübelerle tamamlayıcı tıp kapsamında kabul edilmiş olup dünyanın pek çok ülkesinde bireysel yaşam uygulamaları arasında yer edinmiştir. Anadolu topraklarındaki saf ve nitelikli uygulayıcıları aracılığıyla da yaşatılmış ve şifa arayışında olan pek çok varlığın iyileşme sürecinde umudu ve şifası olmuştur.

İçinde bulunduğumuz kozmik zaman döngüsü gereği İnsanlığın Kolektif bilincindeki artan iyileşme arzusu, bilincin yükselme arzusu bireyler olarak bizlere de yansımakta ve şifalanma ihtiyacı duyabilmekteyiz. Çünkü enerji alanımızdaki çeşitli blokajlarımız ağrı, acı, fobi veya hastalıklar olarak karşımıza çıkabilmekte.

Sağlığımıza yeniden kavuşmak veya sağlığımızı korumak; yaşam kalitemizi, mutluluk ve içsel huzurumuzu artırmak amacıyla kendi kendimize uygulayabileceğimiz Ruhsal Şifa, her insan tarafından kolaylıkla öğrenilebilen ve uygulanabilen bir iyileştirme stratejisidir. Kendimize ve çevremizdeki insanlara sevgi ve şifa niyetiyle el uzatabilir, enerji alanımızın ve bedenimizin iyileşmesine bilinçli çabalarımızla destek olabiliriz.

Bu eğitim, en temelde var oluşumuzun sebepliliğini ve yaşam amacımızın ne olduğunu, bu amaca hizmet eden bedenlerimizin sağlıklı olabilmesi için gerekli şifa stratejilerinin ne olduğunu anlatmayı hedefler.

Bakış açımızı yeniden şekillendirmeyi amaçlarken en kadim iyileştirme sanatı olan Ruhsal Şifa pratiklerini öğretmeyi hedefler. Şifa sanatı bir gizem değildir. Bütün insanlar, hayatlarını zenginleştirmek, sağlık ve mutluluğu teşvik etmek üzere geliştirebilecek psişik potansiyele sahiptir. Ruhsal Şifacı Olmak, kendi kendine ve başkalarına şifa vermede kullanılabilecek pratik teknikler sunmaktadır.

Şifa Enerjisi’ni nerelerde kullanıyoruz:

• Geçmişin izlerinden arınmak istiyorsanız

• Sevgilinizle ayrıldınız, kalbiniz kırık ve canınız yanıyor

• Kilo sorununuz var, devamlı rejim halindesiniz

• Kedi, köpek, uçak, yükseklik, böcek, karanlık fobiniz var

• Uykusuzluk çekiyorsunuz

• Cinsellikte sorunlar yaşıyorsunuz

• Her turlu yaşadığınız Fiziksel ağrılardan Migren, Bel, boyun diz vb.

• Fobiler, Tikler, Alerjiler, Panik Atak

• İş hayatınız stres içinde geçiyor

• Monotonluk ya da depresyon yaşıyorsunuz

• Sigarayı, Alkolu, Kumari vb. bırakamıyorsunuz

• Her türlü Bağımlıklarda vb.

İşte size bütün bu sorunları aşmak ve yaşamınızda olumlu değişimi başlatabilmek için birkaç saate kurtulabileceğiniz mucizevi bir yöntem, Ruhsal Şifa Enerji Terapisi. Anlık sorunlardan, köklü ve derin problemlere kadar her konuda bilincinizi olumsuz kayıtlardan arındırıp, hayatınıza köklü değişimler ve güzel yenilikler getirebiliriz.

Kısacası Korku, kaygı, içerleme, öfke, heyecan, üzüntü, süphe, travmatik hatıralar, ağrılar, fobiler, tikler, negatif inançlar vb. duygu blokajlarını ortadan kaldırmak ve pozitif olanı yerleştirmek amaçlı kullanmaktayım.

 

Ruhsal Şifa &Terapi Enerjisi – Koşulsuz Sevgidir !

BİZLER evrendeki Sonsuz Şifa enerjisine kanal olarak; düşüncelerimizi, yaşama bakışımızı değiştirmeyi, Fark yaratmayı, kendimizi iyileştirmeyi, hayatta kaliteli sorular sormayı, insanlara yardım etmek üzere verilmiş hayat amacınızı nasıl bulmanız gerektiğini, keyifli, mutlu yaşamayı, yaşamda tekrar eden olaylara dur demeği, yeteneklerimizi, becerilerimizi keşfetmeyi, tam olmayı, bütün olmayı, şükür ve hamd halinde güzellikle yaşamayı öğreniyoruz. Evrenin bize sunmuş olduğu bu bilgileri sizlere öğreterek bir nebzede olsa katkımız olabilirse ne mutlu bize… Hepinizin bu değişime adım atmanızı dileriz.

Siz de aşağıdaki sorulara EVET diyorsanız.

Bu Eğitim Tam da Size Göre…

• Yaşam alanlarınızı tespit etmek istiyormusunuz?

• Hayata farklı bir pencereden bakmak istiyorsanız?

• Ruhsal hedeflerinizi ve Dünyevi hedeflerinizi öğrenmek istiyorsanız?

• Soruların gücüne, önemine inanıyorsanız?

• Sizi Hedeflerinizde sınırlayan inançlarınızı değiştirmek istiyorsanız?

• Bu hayatta neyi kaybetmekten korktuğunuzu tespit etmek istiyorsanız?

• Hedeflerinizde ilerlerken değerlerinizin ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız?

• İkili ilişkilerde çok mu fedakarsınız? Genel olarak ‘hayır’ deme problemi mi yaşıyorsunuz?

• Birçok işe başlıyor ama yarım mı bırakıyorsunuz? Geçmişte yaşadığınız bazı olaylar sizi hala rahatsız mı ediyor?

• Bir şeyin sizi engellediğini düşünüyor ve nasıl değiştirebileceğinizi bilmek istiyorsanız?

• Ben kimim ve neden burdayım sorusuna cevap almak istiyormusunuz?

• En önemli de Mutlu olmak istiyormusunuz?

KİMLER KATILABİLİR?

Tıp doktorları ve sağlık görevlileri, fizik tedavi uzmanları, psikologlar, yaşam koçları, reiki uygulayıcıları, hipnotistler, diyetisyenler, güzellik uzmanları ve biyoenerjistler, kendini geliştirmek isteyen, çevresine şifa vermek isteyen kişiler bu eğitimi alabilirler.

UNUTMAYIN!  Hayatı gerçek anlamıyla yaşarsak hayat bizim için çok güzel olur. O yüzden hayata dört elle sarılmak gerekli. Bunu yapmak için her zaman pozitif enerjili olmalıyız. Sabahları uyandığımızda gülümsemek, zihnimizden o güne dair olumlamalarda bulunmak, bizi daha dirençli yapar. Enerjinizi yönlendirmek sizin elinizde. Ne kadar çok pozitif olursanız hayatınız da o kadar çok güzel olur.

Hepimiz kişisel ve zihinsel gelişimin yanında ruhsal gelişimin de önemli olduğunu unutmamalıyız. Dünya, maddi ve manevi alemleri bir arada barındıran bir yerdir. Bu yüzden de aslında her insan ağaca benzer. Dalları gökyüzü yani görünmeyen, öteki aleme ulaşırken, kökleri dünyaya yayılır. Böylelikle ikisi arasındaki dengeyi sağlar. Haliyle dünyaya kök salmamız ve sağlam tutunmamız kadar dallarımızın da gökyüzüne daha fazla yaklaşması bizi güçlü bir kişi kılar.

Unutmayın! bu yüzden Ruhsal Gelişim çok önemlidir.

Amaçlarını bulmuş ve gerçekleştirmiş binlerce aydınlık yüzlü insanla karşılaşmak dileğiyle...

Jim Kwik' in bu sözünde ne güzel anlatmış;

Bir yumurta dışarıdan gelen bir güçle kırılırsa hayat sona erer.

Bir yumurta içeriden gelen bir güçle kırılırsa, hayat başlar.

Muhteşem Şeyler İçeriden Olur."

 

Yukarı ↑