Rüya Koçluğu Eğitimi

Kişisel gelişim yolculuğunun en önemli basamaklarından birisi olan "Rehber Rüyalar" size yüksek benliğinizin seçimlerini hatırlatan en önemli araçtır.

Yüksek benliğinizle ve onun da ötesinde tüm evrenle işbirliği kurmanıza, yaratıcılığınızı geliştirmenizden-kısır döngülerinizi kırmaya, özgüveninizi arttırmaya ve pek çok konuda yükselmenize, ayrıca kendinizi doğru bir şekilde ifade etmenize vesile olurlar. Doğru olarak yorumlandıklarında hayatınızda pek çok mucizeyle karşılaşmanıza da yol açarlar.

Rüyalarınız doğru yorumlandığında uyanık yaşamınızda pek çok mucizeyle karşılaşırsınız. "Rehber Rüyalar" Altın çağ'ın yeni bilgisi. Sizi Kristal insan olma yönünde destekler ve Yol'unuza ışık tutarlar. Rehber rüyalar, kamil insan olma yolunda kişisel gelişiminizi destekleyen, hizmet eden, tekamül yolculuğunda nefsinizin arınmasına ve şifalanmasına vesile olan, varoluştan bu yana var olan temel kadim bir bilgidir.

RÜYALARIN GERÇEK DİLİNE HOŞGELDİNİZ

RÜYALARIMIZDAN SORUMLUYUZ.

Rüyalar vicdanımızın sesidir. Bu ses ciddiye alınmalı, ona uyulmalıdır.’’

Sokrat; “Rüya görmek, gördüğümüz rüyayı hatırlamak ve yorumlamak yeterli değildir. Önemli olan rüyanın bize verdiği duyguyu, düşünceyi, bilgiyi ve yeteneği hayata geçirebilmektir” demiştir.

Rüyalarımızdan sorumluyuz. Bunun bilincinde olur, gerekeni yaparsak yaşamımızdaki sinerji ve mucizeler artacaktır. Eğer bu sorumluluğu yerine getiremezsek biz bu çağrıya kulak verene, kurban rolünü bırakıp kahramanın yolculuğuna çıkana kadar rüyalar bize ulaşmaya devam edecektir. Direndiğimizde hayatımızdaki kısır döngüleri arttırmak, ilişkilerde, işimizde ve kendi içimizde ruhsal sorunlar yaşamak kaçınılmaz olur. Rüyalarımızın bizim korkularımız ve endişelerimiz için vakit kaybetmeye hiç niyetleri yoktur. İçimizde yolunda giden bir gemi vardır. Kaptanı ve mürettabatı yolu iyi biliyorlar. Bir an önce varmaları gereken yere varmak ve orada mucizeleri kucaklamak istiyorlar. Sadece kendi geleceğimiz ve gelişimimiz için değil, tüm evrenin hayrına ‘”Rüyalarımızdan Sorumluyuz.” Kendinizi Değiştirin, Dünya Değişsin. Rüyalarınızı anlamak için bilinçaltı ile bilinçaltı katmanlarının nasıl bir işbirliği içinde olduğunu bilmek önemli. Böylece gördüğümüz rüyaların hangi katmandan geldiğini kolayca ayırt edebiliriz. Onları yorumlamak da bir o kadar kolaylaşır. Rehber rüyalar, katmanlar arasındaki işbirliğini, aydınlanmayı ve arınmayı sağlar. Rehber rüyalarda farklı aşamalardan geçiyoruz.

Bu aşamalar bedeni ruh ve zihin gelişimi hakkında bize ayna tutuyorlar. Düzenli olarak tutacağınız rüya günlüğü sayesinde de resmin bütünlüğünü görecek, böylece sonuca daha çabuk ulaşacaksınız. Bir süre sonra ise rüyalarımız tamamen berrak bir hal alacak. Çok kısa süre içinde sorularınıza yanıt, sorunlarınıza çözüm bulacaksınız. Hayatınız inanılmaz kolaylaşacak. Yaşamınızda çok büyük iniş-çıkışlar olmayacak. Geleceğe, yarınlara odaklanırken, şimdinin tadını çıkarıyor, yaşadığınız her şeyin anlamını biliyor olacaksınız. Şimdiye kadar duymadığınız sonsuz bir güven içinde yolunuza devam edeceksiniz. Kendi hikâyelerinizle başka insanların yaşamlarının kahramanları olmalarını sağlayacaksınız. Biz neysek rüyalarımızda onu görüyoruz ve Ruhumuz da kendini ifade etmek istiyor.

Çünkü ruhun, deneyime ihtiyacı vardır. Ancak böyle öğrenebileceğini bilir. Bu aşamada tekâmülünü bir an önce gerçekleştirmek için arayışlara başlar. Biz bu süreçten çok uzaktaysak bize rüyalar ile ulaşır.

Bunları görmezden geldiğimizde uyanık yaşamın çok keyifli olacağını söyleyemem.

Rehber rüyalar bildiğimiz rüya türlerinden farklıdır.

Rüyaların tümünün aslında yol gösterici işaretler taşıdığına inananlardanım. Rehber rüyalar Tekamül Yolculuğumuzda bilinçaltımızın ve kozmik evrensel bilincin bize ulaştırmaya çalıştığı işaretlerdir.
 

 

Yukarı ↑