hakkımızda Ruhsal hayatı şekillendiren, yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak, Sektördeki bütün olumsuzlukları olumlu hale getirmek için çalışan ATAMAN Doğal Yaşam ve Kişisel Gelişim Merkezi 07.01.2016 yılında kuruldu.

 

Kurumsal kimliği ile ATAMAN Doğal Yaşam Ve Kişisel Gelişim Merkezi Lale ATAMAN kuruculuğunda deneyimli ve alanında yetkin koç, eğitmen ve terapistleri ile bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara çözüm bulan Ruhsal Şifa &Terapi, Koçluk ve Eğitim sektöründe öncü bir firmadır. Kişisel Gelişim konusunda çok çeşitli alanlarda bireylere rehberlik ederek Koçluk yapmaktayız. Aynı zamanda Kişisel Gelişim Eğitimleri vermekteyiz bunlar; Koçluk, NLP, İlahi Sistem Nur Terapisi, Trans Terapistliği, Bilinçaltı Temizleme, Şifa Terapistliği, Reiki I II III, Bioenerji, Rehber Rüyalar , Rüya Koçluğu, Rüya Eğitmenliği, Spiritüel Yaşam Koçluğu, Farkındalıklarla Yaşam Koçluğu, Nefes, Access Bars, Kuantum Düşünce Tekniği, E.F.T(Duygusal Arınma Tekniği), Ruhsal Şifa &Terapi Uzmanlık Eğitim sertifika programı vb. ATAMAN Doğal Yaşam ve Kişisel Gelişim Merkezi olarak, Kurumsal Firmalara, Bireylere uygun eğitim paketleri sunarak hayatı kolaylaştırmak üzere çözüm ortaklığı yapmaktayız.

 

Firma olarak, sosyal sorumluluk kapsamında halka açık bilinçlendirici seminerler, eğitimler, worksoplar, Atölye Çalışmaları düzenlenmektedir. Amacımız Türkiye'de Kişisel Gelişim ve Eğitim Sektöründe her konuda duyulan ihtiyaçlara yanıt verebilmek ve bireylerin bilinç düzeylerini artırarak yeni bir dünya düzenine hazırlamak. Bireysel farkındalığı sağlayarak toplumsal biliş düzeyini artırmaktır. Değişim ve Dönüşümle öze yolculuğa, en doğru rehberler ile bu yolu yürümek isteyen tüm dostlarımızla kişisel gelişimi etkin kullanarak, başarılı, mutlu ve her şeyden önce kendiyle barışık bir toplum olmak, Bedensel - Ruhsal - Zihinsel sağlığınızı kazanmak için, Biz Varız. Ya siz?

Yukarı ↑