Rüya DanışmanlığıRüyalar ; Kişisel gelişiminizin en önemli basamaklarındandır ve bize yüksek benliğimizin seçimlerini anlatır. Gördüğümüz her rüyanın rehber rüya olmadığını özellikle söylemeliyim.

 

 

Rehber Rüyalar bize ’’ne ‘’ ve ‘’nasıl’’ sorularını sordurarak hayat amacımızı anlamamızda bize katkı sağlar. Tanrısal bir kaynaktan geldiği için yüksek benliğimizle ve evrenle iş birliği kurmamızı sağla ve doğru analiz yapıldığında ise uyanık yaşamda bize rehberlik ederek pek çok farkındalık ve mucize ile karşılaşmamızı sağlar.

Gördüğünüz rüyayı gün içinde hatırlıyorsanız ve sizde merak uyandırıyorsa gördüğünüz bir rehber rüyadır. Rüyada sizlere gelen mesajı eyleme geçerek uyanık yaşama geçirmelisiniz. Geçirmediğiniz sürece sürece o rüyadaki sembolleri farklı rüyalarda görmeye devam edersiniz.

Rehber rüyalarımızdaki semboller; hayata nasıl baktığımızı ve yaşamı nasıl yorumladığımızı bize gösterir. Korkularımızı, kaygılarımızı ve aslında ruhsal anlamda seçimlerimizi…

Rüya Koçluğu Seansına gelirken rehber rüya olabileceğini düşündüğünüz rüyanızı ve en yakın zamanda gördüğünüz bir iki rüyanızı alarak gelmeniz yeterli…

Seans süresi: 2 saat

Sitemiz aracılığıyla rüyalarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Yukarı ↑