KENDİ BÜYÜKLÜĞÜNÜZÜ BULUN…

Ya olduğunuz kişi, şimdiye kadar kabul edilmiş herhangi birinden çok daha harikaysa?

Access Bars hayatınızda şimdiye kadar başaramadığınız şeyleri değiştirmek için pragmatik araçlar sunar.

Access Bars Seansları değiştiremediğiniz her şeyi değiştirmenize ve arzuladığınız her şeyi, farklı ve daha kolay bir yöntemle yaratmanıza izin verir.

Bildiğinizi bilmeniz için sizi güçlendirir ve size tamamen farkında olmanız ve gerçekte olduğunuz bilinçli varlık olarak işlev göstermeye başlamanız için yöntemler sunar.

Pratik, dinamik ve pragmatik olan bir tekniktir. Günlük hayatınızda daha bilinçli olmanızı ve alıp kabul etmenin önüne koyduğunuz tüm bariyerleri elimine etmenizi adım adım kolaylaştırır.

Ondan sonra Hayat:

Neyi seçmek isterdim?

Ne yaratmak isterdim?

Hayatta olmakla ne kadar eğlenebilirim? Sorularının macerası haline gelir.

SEANS ESNANINDA NELER HİSSEDİLİR?

Bars uygulanan kişi, büyük bir rahatlama ve gevşeme hisseder. Beyin dalgaları biraz yavaşlar ancak tüm seans boyunca her şeyin farkında olur. Herkesin bars deneyimi farklı olmaktadır ve hiçbir bars seansı diğerine benzememektedir. Bazen noktalarda elektrik yükleri giderken kişi çözülme yaşar ve buna bağlı olarak kişiye göre değişen, vücudunda seğirme, akış, ürperti, esneme, gülme, değişik renk ve şekiller görme, vb olabilir ya da hiç biri olmayabilir. Bazıları ise çalışmanın rahatlatıcı etkisinden dolayı uyuyabilir ki bu 1 saatlik uyku bir gecelik uykudan çok daha dinlendirici olduğu her bars alan tarafından söylenir.

Çocukların bile uygulayabileceği kadar kolay ve güvenilir ve bir o kadar tesirli bir uygulamadır.

Bars seansı almak kişinin kendisi için yaptığı, kendisine ve bedenine verdiği büyük bir HEDİYE’dir. Uyguladığım yüzlerce seanslarda gözlemlediğim, bedenlerinin duyduğu şükran duygusuyla kişilerin farkında olmadan gözlerinden süzülen bir damla yaşıdır, hatta fark ettiklerinde ben ağlamıyorum ama gözümden yaş akıyor diye belirttikleri şaşkınlıklarıdır. Bedenlerine kilitledikleri ne çok şeyden özgürleştiklerini bir bilseler. Bedenleri bunu biliyor ve teşekkür ediyor, bunu çok yoğun algılıyorum ve her bars uygulamasından sonra buna katkı olduğum için şükrediyorum.

BARS SEANSININ ETKİSİ NE KADAR SÜRER?

Seans bir kez uygulandığında Barlar çalışmaya başlar ve sonsuza dek enerjiyi serbest bırakmaya devam eder. Sonraki her seansta netice daha dinamik olarak ortaya çıkar. Asıl fark edilebilir etkilerin ortaya çıkması 21 günü bulabilir. SEANSLAR HANGİ SIKLIKLA YAPILMALIDIR?

Bu tamamen kişinin kendi seçimine kalmıştır. Benim önerim mutlaka herkesin hayatında hiç olmazsa en az 1 kere bu seansı almasıdır. 1 kez seans almak bile hayatınızda çok şeyi değiştirebilir ancak devam etmek bu etkiyi kesinlikle arttıracak ve derinleştirecektir. Ne zaman kendinizi gereksiz yere stresli, kararsız, sıkıntılı hissederseniz yeni seansınızın zamanı gelmiş demektir. Özellikle yaşanan bir travmadan sonra mutlaka hemen bars almakta fayda vardır.

Yaşamınızın ne kadar daha kolay olmasını isterdiniz? 

İllaki bir sıkıntı hissetmeniz de gerekmiyor, hayatınız da gerçekten değiştirmek istediğiniz neler var? Daha fazla neşe, kolaylık ve ihtişam için daha sık Bars almayı da seçebilirsiniz.

Her seans birbirinden farklı olmaktadır. En kötü olasılık, bedenin masaj terapisi almış gibi rahatlamasıdır. En iyi olasılık ise tüm yaşamın hayallerin bile ötesinde değişmesidir.

BARS SEANSI İLE ZARAR GÖRMEK MÜMKÜNMÜDÜR, YAN ETKİLERİ VARMIDIR?

Hayır, uygulamayı yanlış yapmak olanaksızdır ve Bars uygulamaları ile kimse zarar göremez, herhangi bir yan etkisi de yoktur. 1990 yılından bu yana tüm dünyada yüz binlerce kişiye seans yapılmış ancak olumsuz bir etki hiç görülmemiştir. Çocukların bile kolayca yaptıkları bir uygulamadır. Kolay, güvenli ve bir o kadar da etkilidir.

ACCESS BARS HERKESE UYGULANABİLİR Mİ?

Bu deneyimi yaşamaya gönüllü olmayanlar ve bu konuya ilgi duymayanların dışında bebekler de dahil herkes bu seanslardan yararlanabilir.

ACCESS BARS SEANSININ OLABİLECEK FAYDALARI

* Geveze zihnimizi susturur, zihin ve bedende ki gerilimi yok eder hafiflik hissettirir.

* Günlük yaşamın getirdiği stres ve yorgunluğu azaltır hatta yok eder.

* Zihinde ki çöpleri temizlediğinden, geçmiş takıntılarını ve gelecek kaygılarını yok ederek kişinin anda kalmasına ve tüm güzelliklerin farkına v armasını sağlar.

* Nedene bağlı olmaksızın içsel mutluluk ve neşeyi ortaya çıkarır.

* Sorunlu ilişkilerimiz düzelir.

* Bize uygulanan her barsla biz değiştikçe çevremizde ki insanlarda değişir. Daha önce çevremizde ki kişilerde yada kendimizde sorun olarak gördüklerimiz yok olur.

* Çok şey bilip te bildiklerimizi eyleme geçirmediğimiz ve kendimizi labirentin içinde gibi hissedip çıkış noktasını bulamadığımız zamanlarda labirentten çıkışı sağlar, huzur ve özgürlük hissedilir.

* Kızgınlık, kırgınlık ve geçmişte unutamadıklarımızdan bizi özgürleştirir.

* Yaşanılan travma ve üzüntüleri en aza indirir.

* Geçmişte bizi çok fazla sarsan, üzen konulara daha az tepki verilir.

* Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.

* Seans öncesinde sizi rahatsız, huzursuz eden bir konunun, seans sonrasında sizi hiç bir şekilde etkilememesi görülür.

* Depresyon, Anksiyete, panik atak, obsesif takıntı gibi bir çok ruhsal çöküntüyü ortadan kaldırarak eskisinden daha da neşeli olmamızı sağlar.

Hatta gözlemlenen şu ki intihar eğilimi olan kişilerde de etkili olup kişiyi hayata geri döndürüp yaşama sevinci getirmektedir.

* Gel git ruh hallerini bir dengeye oturtur. Özellikle bipolar bozukluğu olanlara tavsiye edilir.

* Korkular, fobiler, kaygı ve endişeleri azaltır hatta tümden yok eder.

* Bedenin yaşlanmasını yavaşlatır, anti aging etkisi yapar.

* Cinsel problemleri giderir ve daha mükemmel bir cinsel hayat sağlar.

* Daha derin olan ve daha dinlenmiş kalkılan uyku süreci getirir.

* Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.

* Bayanların Regl öncesi sendromlarında belirgin bir azalma görülür hatta tamamen ortadan kalkabilir.

* İşte çalışanların iş verimini arttırır, zaman daha verimli kullanılır. Daha az zamanda daha fazla iş yapmayı sağlar ve üretken hale getirir, bu nedenle işverenlerin hem kendilerine hem çalışanlarına yaptırmaları önerilir.

* Maddi sıkıntı ve parasal blokajlar çözülür, para akışında belirgin bir artış olur.

* Kilo problemleri çözülür.

* Access bize nelere izin vermediğimizi ve kendimizi hangi örtülerle sarmalayıp gizlediğimizi fark ettirir.

* Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır.

* Bizi daha enerjik ve daha hareketli yapar.

* Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.

* Kendinizi daha rahat ifade eder ve kendi gücünüzü elde edersiniz.

* Bedende ki bir çok fiziksel rahatsızlık, altında yatan gerçek neden yada blokaj iyileştiğinden, geçebilir. Fiziksel boyutta da değişimler olabilir. Örneğin boy uzaması, omurga eğriliğinin düzelmesi, vb.

* Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini sağlar.

* Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu ( ADHD ) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur.

* Artan odaklanma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.

* Ve bundan çok daha fazlası…

SEANS SÜRESİ

Seans süresi en fazla 1 saat 15dk. En az 1 saat sürmektedir.

 

Yukarı ↑